Смак

Вітаю, шановні друзі, це програма «Смак» і сьогодні ми фаршируємо лисицю. Погляньте тільки, яка вона задоволена, як вона посміхається і сяє. А все тому, що цей милий елегантний чоловік тільки що зробив їй кунілінгус. До речі, знайомтесь, у нас в гостях якийсь недоумкуватий психопат, ексгібіціоніст, вандал і в цілому просто звичайний романтик сучасності. Отже, для приготування страви нам знадобиться, власне: лисиця звичайна, очищена, ківі, соняшникова олія і безмежна любов до тварин.

Почнемо. Першим ділом беремо ківі. Беремо його обережно, ніжно, в якійсь мірі навіть схвильовано, при цьому постарайтеся шепотіти йому якісь ласкаві слова, обійміть його. Ну ж, сміливіше, що ви як маленький! Ківі має бути максимально розслабленим, відчувати себе комфортно і, в деякому сенсі, привільно. Тепер поголіть ківі. Для цих цілей краще підійде електробритва. Акуратно масажуючи чутливе тільце ківі, очистіть його від волохатості і, злегка плеснувши по попі, відкладіть в сторону — нехай приходить до тями.

Далі нам потрібно очистити лисицю. Будьте обережні — лисиця має кілька шарів, дуже важливо не зруйнувати найсоковитішу верхню ділянку. Лисиця очищена. Смажте її. Смажте її, не шкодуючи часу і сил. Віддайте їй всього себе. Несамовито відсмажте цю йобану лисицю, чорт би вас побрав! Тим часом нудьгуючий оголений ківі вже дозрів, він з цікавістю спостерігає за вашими з лисицею операціями і сам вже готовий ринутися, так би мовити, в бій в будь-який момент.

Пхайте ківі в сраку. Бажано, лисиці, але тут вже потрібно відштовхуватися від власних бажань. В остаточному підсумку ківі повинен зручно розміститись в лисиці, де він зможе ночувати, запрошувати друзів, рано чи пізно у нього з’явиться дівчина, він одружиться, разом вони облаштують там затишне гніздечко і будуть щасливі. Щасливі в сраці. В принципі, як і ви, тільки ще й щасливі.

Leave a Reply